APŽVALGA

Vasarnamiai

Mūsų gamtos oazėje sezono metu kviečiame Jus apsistoti privačiuose keturviečiuose vasarnamiuose, įsikūrusiuose ant kalno su vaizdu į privatų paplūdimį ir Trakų pilį. Taip pat turime vasarnamių kambarių, kuriuose apgyvendinti galime nuo 2 iki 6 asmenų. Kiekviename vasranamyje rasite baltą švarią patalynę, arbatinį, puodelius, stiklines. Vasranamiuose nėra dušų, WC – apsistoję vasarnamiuose galėsite naudotis viešaisiais dušais ir WC, įsikūrusiais šalia vasranamių.

REZERVACIJA

REZERVUOKIS DABAR

MŪSŲ IŠSKIRTINUMAS

Nuostabus vaizdas

Ramybės oazė ir privatus paplūdimys

Esame įsikūrę Galvės ežero glėbyje, nuostabioje gamtos oazėje. Čia galėsite ilsėtis arba aktyviai leisti savo laisvalaikį. Atvykę pas mus rasite privatų paplūdimį, kuris skirtas Jūsų asmeniniui poilsiui. Ši vieta puikiai tiks jei pavargote nuo miesto šurmulio ir greito gyvenimo tempo, nes ilsėdamiesi čia galėsite klausytis paukščių čiulbesio, tyvuliuojančio vandens bei mėgautis vandens pramogomis nepalikdami mūsų teritorijos.

Aktyvus poilsis

Čia taip pat bus smagu ir tiems, kurie linkę ilsėtis aktyviai. Pasirūpinome,kad Jūsų pomėgiai ir norai būtų įgyvendinti. Čia rasite krepšinio, futbolo aikšteles, ateityje planuojame turėti ir privačią paplūdimio tinklinio aikštelę.

Vandens pramogos

Neįsivaizduojantys poilsio be vandens pramogų sodyboje taip pat turės ką veikti, nes atvykus pas mus galime Jums pasiūlyti: valtį, vandens dviratį kuriais galėsite pasiplaukioti Galvės ežere, taip pat pripučiamus čiužinius suaugusiems ir vaikams.

Pirtys

Šioje nuostabioje gamtos oazėje turime dvi lietuviškas, vieną japonišką ir vieną rusišką pirtis. Nuo senų laikų pirtis yra vienas seniausių ritualų, valančių ne tik kūną, bet ir sielą. Nuo senų laikų pirtis yra vienas seniausių ritualų, valančių ne tik kūną,bet ir sielą – svarbu išsirinkti pirtį, kurioje karščio ir drėgmės balansas būtų tinkamiausias būtent Jums.Po pirties malonumų atgaivins vėsus ir švarus ežero vanduo.

„Labai grazi vieta, geras ezeras, labai paslaugus personalas 🤗 Tikrai sugrizime :)!“

Erne Satina, FACEBOOK PASKYRA

„Nuostabi vieta ramiam savaitgaliui, puiki gamta ir grazus vaizdai aplink, musu kambarys buvo labai graziai bei skoningai irengtas!
Aciu visiems darbuotojams uz rupesti, tikimes greit grizti drauge su seima! 😍“

Laura Cricket,FACEBOOK PASKYRA

Apartamentai

Kiti kambariai