Pavargote nuo miesto šurmulio? Norite pabūti gamtoje ir atsipalaiduoti? Atvykite pas mus! Jums iškaitinsime vieną iš pasirinktų pirčių:

Lietuvišką pirtį

Rusišką pirtį

Japonišką pirtį

Pirtis

LIETUVIŠKA

Lietuviška garinė pirtis – tai pirtis, kurioje garas išgaunamas pilant vandenį arba augalų nuovirą ant įkaitusių akmenų. „Slėnyje“ yra dvi garinės lietuviškos pirtys. Pirties temperatūra lengvai reguliuojama, kiekvienas gali išsikūrenti pirtį pagal savo poreikius bei sveikatą. Senovėje lietuviškos garinės pirtys buvo kaitinamos dedant karštus akmenis į vandenį. Kontrastinėms vandens procedūroms žiemą iškertama eketė, o vasarą tiesiog po kaitinimosi mėgaukitės Galvės ežero vandens švara ir gaiva.

Lietuviškos pirties kainos:

  • 2val – 60eur;
  • papildoma valanda 20eur.
REZERVUOTI

Pirtis

RUSIŠKA

Rusiška pirtis – Neaukšta temperatūra ir didelė drėgmė  žmogų nuteikia maloniai, sušildo, skatina atsipalaiduoti. Tokia pirtis ypač rekomenduojama asmenims, sergantiems bronchine astma ar kitomis kvėpavimo takų ligomis, ar tiems, kurie prastai miega bei pasižymintiems lėta medžiagų apykaita, patiriantiems nestiprius sąnarių skausmus. Šalia pirties įrengta jauki banketinė salė, talpinanti 10-15asmenų.

Rusiškos pirties kainos:

  • 2val – 140eur;
  • papildoma valanda 50eur.
REZERVUOTI

Pirtis

JAPONIŠKA

Japoniška Onsen pirtis – tai Japonijoje didžiausią populiarumą įgijusios pirtys, išsiskiriančios tuo, kad kaitinamasi joje ne karštu garu ar oru, o vandeniu, įkaitintu iki 45˚ C. Japonijoje Onsen pirtys – tai viešos šiltų versmių pirtys kalnuose, kur į didelius baseinus leidžiamas žemės gelmėse įkaitęs vanduo, turintis daug mineralų, druskų, sieros. Onsen yra ne tik gydomoji pirtis, bet ir svarbi visuomeninio bendravimo priemonė. Japonijoje šį kaitinimosi būdą karštosiose versmėse laiko viena šauniausių pramogų.

„Slėnyje“ Onsen pirtis įrengta laikantis bendrųjų Japonijos tradicijų, tačiau skirtingai nei kalnuose, pirties vanduo nėra iš natūraliųjų šaltinių, o yra praturtintas negyvosios jūros druskomis, pasidabruotas bei pamagnetintas. Toks turtingas gydomosiomis savybėmis vanduo ne tik atpalaiduos bei sušildys, bet ir gerai veiks kvėpavimo takus bei paspartins odos žaizdų gijimą.

Japoniškos pirties kainos:

  • 2val – 100eur;
  • 3val – 140eur;
  • 6val – 250eur.
REZERVUOTI

REZERVACIJA


Užsisakyti Jums patikusią pirtį galite paskambinę mums telefonu 8-686 11136 arba reception@camptrakai.lt

Klausti DABAR