Kempingas slėnyje

Trakai - ne tik kultūrinio turizmo sostinė, bet ir sveikatingumo traukos centras arčiausiai Vilniaus! Lietuvos turizmo istorijoje žinomas autoturizmo traukos centras, didžiausią Lietuvoje patirtį turintis tarptautinis kempingas „Kempingas Slėnyje“ keičia savo veiklos koncepciją į sveikatinimo ir poilsio paslaugų plėtros veiklą, o paslaugas siūlo ekoturizmo gerbėjams pačioje istorinio nacionalinio parko širdyje, šalia Užutrakio dvaro ir parko su įstabiais vaizdais į Trakų salos pilį.

Naujasis prekės ženklas „Wellness & relax park Slėnis“ apima ne tik gausų spektrą sveikatinimo paslaugų: pirtys, šiaurietiško ėjimo takai miškuose, turiningi pažintiniai bei ištvermės žygiai pėsčiomis, dviračiais, bet ir SPA paslaugos, susijusios su atpalaiduojančiais masažais ir gydomaisiais įvyniojimais.

Naujosios veiklos kryptys- tai veikla orientuota į šeimas, jaunas šeimas, į aktyvų gyvenimo būdą praktikuojančią laimingą ir kūrybingą asmenybę. Veiklą užtikrintai išpildo unikali objektą supanti gamta: miškas, vanduo, tyras oras, vietinis ekologiškas maistas, kolektyvo svetingumas.

Trakų miestas- kurortinė zona, esanti arčiausiai Lietuvos sostinės Vilniaus,  aktyviai plečia SPA, sveikatingumo, sveikatinimo, medicininio turizmo sritis, gausina paslaugų spektrą.

Maloniai kviesdama džiaugtis šiais gamtos stebuklais

Generalinė direktorė Kristina Stanionytė